Günümüzde ideal insan yetiştirmenin yolu kaliteli eğitimden geçer. Bizler Faruk Okul Servisleri ailesi olarak, çağdaş eğitime katkıda bulunmak için sürekli bir çabanın içinde olduk. Trafikte araç yoğunluğunun giderek arttığı günümüzde öğrencilerin okula güvenle gidip gelmeleri sorunu ortaya çıkmıştır. Firmamız bu soruna çözüm bulacak her türlü bilgi ve deneyimine sahiptir. Firmamız 1990 yılından beri sürekli kendini yenileyen çağdaş bir taşımacılık anlayışıyla hizmetlerini sürdürmektedir.

    

         Firmamız sadece taşımacılık göreviyle yetinmeyip, öğrencilerin sosyal ve ruhsal yönden gelişmeleri için her türlü sosyal aktiviteleri de yıl boyunca sürdürmektedir. Her sene geleneksel hale getirdiği yıl sonu piknik şöleniyle, eğitim - öğretim yılı boyunca çok çalışıp yorulan öğrencilerini müzik eğlence ve eğitici oyunlarla eğlendirmektedir.

 

          Firmamız maddi çıkarlarını bir kenara bırakıp her sene belirli sayıda fakir ve başarılı öğrencileri tespit edilip, eğitime tam destek olmak amacıyla bir yıl boyunca ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. Ayrıca eğitim ve öğretim için her türlü maddi ve manevi desteğini esirgemeyerek bu konuda örnek bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

 

         Firmamız eğitime bir takım oyunu gibi bakıp bu takımda herkesin üzerine düşen bir görevi olduğu bilincindedir. Bu bilinçle her türlü fedakarlıktan kaçınmadık ve bundan sonrada üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye hazır olduğumuzu gururla söylüyoruz.

 

 
   
 

Her hakkı saklıdır 2013 © Faruk Turizm

Sebat Tasarım